Siz gecikmeden yola çıkmaya bakın.
Pencereleriniz evinizi korusun.

 

Klasik alarm sistemleri devreye girinceye kadar evler genellikle zarar görmüş oluyor. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir. Bu nedenle hırsızlar sadece para ve değerli eşyaları çalmak bir kenara, ev sahiplerinin kendi yuvalarında güvensiz hissetmelerine sebep olurlar.

 

REHAU Smart Guard

Güvenliğin yeni tasarımı

Akıllı algılama sensörleri sayesinde potansiyel hırsızlık girişimleri tespit edilir ve önlenir.

Görsel ve sesli sinyaller, hırsıza içeri girmeye çalışmayı hiç denememesi gerektiği yönünde işaretler verir. REHAU Smart Guard, bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür.
Smard Guard: For smarter people

Hırsızı evde hasar oluşmadan caydırmayı başaran bir koruma sistemi.

Basit bir prensip, büyük bir etki

Pencerelerinizin görünümüne hiç zarar vermeyen etkili bir caydırma sistemine sahip olun. SYNEGO veya GENEO pencere sistemlerinizin pervazlarına hiç dikkat çekmeyecek şekilde monte edilen Smart Guard sistemi, hırsızlara karşı aktif bir koruma sağlar. Akıllı algılama sensörü eve girmeye çalışan hırsızları tespit eder ve ardından caydırma programını otomatik olarak başlatır.

Bewegungsmelder

Hareket sensörü, pencerenin veya balkon kapısının önündeki 20 cm’lik alana kadar olan hareketleri algılar. Akıllı sensör sistemi sadece kendisine yaklaşıldığında devreye girer.

 
Icon_LED-Signal - 66797

LED ile hırsıza görsel bir ön uyarı verilir.

 
 
 
 
Icon_Sanduhr - 66798

Hırsız geri çekilmezse bir sonraki kademe devreye girer ve…

 
 
 
Akustische Warnung

…sinyal verici ile sesli bir uyarı sinyali verilir.

Gelegenheit macht Diebe

Fırsat verirseniz hırsızlık olur

Soygunların büyük bölümü profesyoneller tarafından değil, fırsat kollayan hırsızlar tarafından gerçekleştirilir.
Bu nedenle hırsızı hedef alan bir caydırma sisteminin olması son derece etkilidir.

Smart Guard modülü, GENEO ve SYNEGO pencere sistemlerinizin üst pervazına görünmez şekilde monte edilir. Pencerenizin rengine mükemmel uyum sağlayacak dış kaplamalar ile sunulur.

 

Uzman pencere üreticiniz size anahtar teslim bir sistem kurar.

 

Modül bağımsız şekilde çalışır. Güç beslemesi piller ile sağlanır, iç mekan sinyalleriyle veya akıllı ev merkez kumandasıyla iletişim kablosuz bağlantı üzerinden kurulur.

 

Sonradan eklenebilir: REHAU Smart Guard, GENEO ve SYNEGO pencere sistemlerine sonradan kolayca eklenebilir.

Güçlü siren sesi

Smart Guard System plus

Acil bir durumda iç mekanda alarm çalmasını sağlayacak etkili sirenler, görsel ve sesli ön uyarı sistemine son derece kolay bir şekilde eklenebilir. Alarm sireni telsiz bağlantısı üzerinden çalışır, kablo kurulumuna gerek yoktur. Kullanımı kolay ve etkisi çok yüksektir. System plus, sabit montajlı bir telsiz şalter üzerinden devreye sokulur ve devre dışı bırakılır.

İç mekan alarmı:

Gerçek bir hırsızlık durumunda ilave olarak devreye giren iç mekan alarmı. Zarif tasarım için kompakt yapı şekli. 90 desibel alarm sesi seviyesi – elektrikli testere kadar yüksek ses.
 
Aktivierung der Innensirene
Aktivierung auf Knopfdruck